Scarlett Johanson

Scarlett Johanson je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Scarlett Johanson si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Scarlett Johanson je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Scarlett Johanson je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Scarlett Johanson, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Scarlett Johanson

Myslíte, že Scarlett Johanson je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Scarlett Johanson

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Scarlett Johanson

Petra
nechápu, že o ní mluví jako o nejkrásnější ženě světa, nelíbí se mi

rw
rwe