Rihanna

Rihanna je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Rihanna si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Rihanna je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Rihanna je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Rihanna, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Rihanna

Myslíte, že Rihanna je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Rihanna

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Rihanna

Rihanna
Rihanna a to je kdo?

martan.m
Je skvělá, ale s dlouhýma vlasama jí to slušelo víc. Umbrella.

Renda
namyšlená koza

Ola
velmi pekne spieva

M.
no písničky docela jdou, ale jinak nevím

maja3
Jo něco od ní ujde ale ty uhráky...

Pata
HEZKÁ BABA A HEZKY ZPÍVÁ

Pet
nic moc


je dobrá..lepší třeba než langerka...FUJ

petra
moc ji teda nemusím

Chury
Good music

kobliha3
sice heska ale pisnicky nic moc

IvikK
Je hezká, písničky taky ujdou, ale už jsou moc ohrané..

RadkaP
Cate Blanchett je stejně bezpáteřní jako každá celebrita. A oprávněně!

renda
namyšlená

Klára
Rihanna, narozená jako Robyn Rihanna Fenty, je barbadorská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna popem, R&B, reggae, dancehalle a dance. Rihanna se po světě proslavila hity jako „Pon de Replay“, „SOS“, „Unfaithful“, „Break It Off“ a v poslední době například hity „Umbrella“ a „Shut Up and Drive“. Její kariéru odstartovala náhoda, když se na dovolené setkala s producentem Evanem Rogersem, který jí pomohl nahrát první vlastní písně a které jeho zásluhou dostal do rukou populární Jay-Z.

kachna
tato divenka je pro me velikym prinosem pro pop,je nejen krasna,sice obcas texty nic moc ale zpivat umi,krasna je taky a jestli je namyslena nebo ne,tak kdo by nebyl?ja urcite

pet
nic moc

ajuška
Rihanna je nej sexy baba co může být. Nikdo na ni nemá. Ta by mohla klidně být i topmodelka, herečka, nebo cokoliv by kdy v životě chtěla. I Angelina se může jít zahrabat.