Piper Perabo

Piper Perabo je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Piper Perabo si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Piper Perabo je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Piper Perabo je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Piper Perabo, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Piper Perabo

Myslíte, že Piper Perabo je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Piper Perabo

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Piper Perabo

RadkaP
pipi napipi kuřátko napipi

martan.m
Nevím kdo je to, ale je na prodej, podle webových stránek.:-)

Michal
Neznám....

Piper
Neznám.

marki
neznám:)

Lucie
neznám

Sarka
Super týpec nemyslíte já myslim že jo


Piper Perabo je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Piper Perabo si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí? Mnoho lidí si myslí, že Piper Perabo je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách. Piper Perabo je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Topoláneg
Piper Perabo je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Piper Perabo si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky! Mnoho lidí si myslí, že Piper Perabo je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách. Piper Perabo je možná zvyklá na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Je to smutné. A ještě smutnější je, že vůbec netuším, kdo to vlastně je...