Petr Janda

Petr Janda je vyžírka, gangster a papaláš mafiánské a vyděračské organizace OSA (Ochranný Svaz Autorský).

Petr Janda je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Petr Janda si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Petr Janda je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Petr Janda je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Petr Janda, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Petr Janda

Myslíte, že Petr Janda je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Petr Janda

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Petr Janda

jaja50
líbí se mi jeho písně

Girl
To je lojza

Kokos
Má dobré písničky

jura
občas se nedá poslouchat

t
thrtz zjutzjut uittzui zu rz

Sasa
ujde to, má dobré písničky

tzqf
sgrwztzwkgaopjgpoi mpc,gquwit.xqersqwxd

Lubica Polláková
nejak se mi v tom XFaktoru jako porotce moc nelíbí.

Ivan
Petr Janda a Olympic jsou nejlepší

rtep
Petr Janda (* 2. května 1942 Praha) je český rockový zpěvák, skladatel, kytarista, majitel nahrávacího studia a vydavatelství. Petr Janda je dlouholetým frontmanem skupiny Olympic, pro kterou složil mnoho hitů (např. Únos, Slzy tvý mámy); je jednou z největších legend v historii české populární hudby. V letech 1992–1997 byl předsedou problematického výboru Ochranného svazu autorského (OSA).

gygy
no tak asi by se dalo říct................

hababa
petr janda - kdysi dobrej, dnes celkem ubohej

wggw
wgwkwúpjgkwg,cwútuwerijmklka§qewirwqjkmf,lwqef

james bond
.200. let prace a furt jsou dobří

mikyfred
...no,jako porotce...nic moc!

gabina
má pěkné písně, dají se poslouchat

Fan
Katapult byl lepší.

evelynka
Jeho písničky se mi líbí

gg
wtrwqkqú,vcqcqwj,.útqkewopkel,fůdfasaccccccccc

cc
wqrqrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hanka
Je to super chlap.Na zakladce jsme zpivaly jen pisnicky od nej

bb
na dědouše to celkem furt válí

nazor
Petr Janda je stejně bezpáteřní jako každá celebrita

deril
jeho hity stale frci.neni spatnej

lenig
Petr Janda je starej pardál...mívala jsem kdysi ráda Olympik, ale dneska mi přijdou všichni ... no radši No Comment :-))

ag
wgtrrrrrrrrrrrrččččččččččččččččččččččččččč

V
Petr Janda má super písničky

xantipa
mam rada jeho pesnicky, vzdy mi nieco daju..

vejvarka
Starý dobrý písničky, ráda si je vždy znovu poslechnu.


....dříve jsem Jandu obdivoval,ale po jeho působení v porotě X faktor ne!Silně mi to připomíná jeho vlastní písničku:Já,já,já,jenom já!!!

james bond
furt mu to šlape !!!!je to čim dal lepši

en.
Líbí se mi jeho písničky, on ale extra skvělý zpěvá není. Jestli se díváte na X Factor, tak tam se nejdříve projevoval jako takový nekňuba, který nedokáže říct svůj názor, teď se z něj naopak stal až moc velký kritik, asi ho naštvalo, že mu vypadly skupiny. Co ale mohl čekat, když si nevybral zrovna nejlépe! Tedy kromě All X, ti jsou dobří, ale ve zpěvu taky moc nevynikají

Mira
Pro nás, kteří ho známe již od mládí, je pro nás něco jako v Anglii Beatles.Byl jsem spokojen, když se objevil v X faktoru a uvádí skupiny. Ale nevím jestli si vybral dobře, protože skupiny, které representovaly, tak to nic moc. Asi jsme zvyklí na jiný způsob zpěvu.A tak se ani moc nedivím, že skupiny vypadávají jedna po druhé. Jeho kapela je ovšem fantastická a on se tam vlastně udržel až doteď.

Ladinek58
Petr Janda se narodil 2. května 1942 v Praze. Po maturitě vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka - obor skladba a v roce 1963 se stává vůdčí osobností skupiny Olympic. Hudbě se věnoval od utlého mládí po celý jeho dosavadní život a působil v řadě hudebních těles,např.v: - dětský sbor Československého rozhlasu - spolupráce s komorním orchestrem P. Křičky -hudební skupina Sputnici -hudební skupina B.B.Quintet -hudební skupina Karkulka -skupina Olympic (od roku 1963) -působení v divadle Rokoko (1970-1972) Svou první ženu Janu si bral ve 24 letech. S ni měl dvě děti - dceru Martu a syna Petra. Manželka i syn je již po smrti. Druhou ženu Martinu si bral před dvanácti lety a má s ní dceru Elišku. Po několika létech se rozvedli. je otcem zpěvačky Marty Jandové, bratr Slávka Jandy ze skupiny Abraxas. Rovněž se pokusil o politickou dráhu a neúspěšně kandidoval do senátu v senátních volbách 2004. V červnu 2005 se Petr Janda potřeti oženil. Ve Vlašském dvoře v Kutné Hoře si vzal třiadvacetiletou fanynku Olympicu Alici Fojtíkovou. Za svědka mu šel baskytarista z kapely Milan Broum.

V
Petra Jandu jsem měla vždycky ráda, hlavně jeho zpěv se skupinou Olympic, mají krásné písničky. Teď v X faktoru ho teda nemusím, někdy má fakt hrozný kecy.

Fan
Další informace na téma Petr Janda a Olympic lze nalézt na stránkách http://oficialnistranky.cz/petr-janda/ případně na stránkách http://www.bestia.cz/olympic/cs/

Petr
Petr Janda je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Petr Janda si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem?

Mirgr
Je to můj oblíbenec. A taky se jeho skupina držela v X-faktoru dost dlouho, ale neproboxovala se nejvýše. Je to šoumenská skupina. Škoda. Ale i to třetí místo je dobré a Petru Jandovi výběr vyšel. To mu přeji.

Zelda
Petr Janda ve svém životě moc dokázal a po účasti v porotě se mi líbí ještě víc.Bojoval za svoje svěřence a nenechal si nic líbit.Tím si myslím,že není sobec a že se sice chová jako hvězda, ale má na to.

gogon1
dghjsgnj shj jwsrj jj jwjwrtj wj wsrt jwjzwjt wsrtjwr tjwr wrtjrtjwrjtj wtju wjuwrjuwjwtjwtwrtjw wrtuwrtjwtujwruwruwtzuwrjuwrtuw rwthwrtuhwrtujwthwtuw tuwrtuwthwrthwrtwrt trfh whtr

hippie
Petr Janda je především Olympic a Olympic je super kapela. Přeji Petru Jandovi i Olympicu ještě spoustu plodných let se spoustou nových skladeb, CD a DVD - už se na ně těším

HABABA
Petr Janda (* 2. května 1942 Praha) je český rockový zpěvák, skladatel, kytarista, majitel nahrávacího studia a vydavatelství. Petr Janda je dlouholetým frontmanem skupiny Olympic, pro kterou složil mnoho hitů (např. Únos, Slzy tvý mámy); je jednou z největších legend v historii české populární hudby. V letech 1992–1997 byl předsedou problematického výboru Ochranného svazu autorského (OSA).

Stoupa
Stoupa ... stoupa k nebi letadlo a Tvoje sláva až na věky. Člověk žije, aby žil a Ty žiješ, abys spíval a je to paráda. Když poslouchám Tvoji hudbu, tak mi lezou mravenci po zádech a mám moc hezkej pocit ...