Katie Holmes

Katie Holmes je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Katie Holmes si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Katie Holmes je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Katie Holmes je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Katie Holmes, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Katie Holmes

Myslíte, že Katie Holmes je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Katie Holmes

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Katie Holmes

Honza
Zbožňoval jsem ji v Dawsonově světě, ale od té doby, co si vzala Cruise ji nějak nemůžu vystát. Tomík Katii úplně zkazil a vymyl mozek tou scientologickou církví.

dr.Watson
Katie je praneteří Sherlocka Holmese!

katka
Také jsem ji měla ráda v Dawsonově světě,teˇmi nic moc neříká.

jana
začala být pořádně slavná až po tom,co sbalila Cruise

Daniela
V Dawsonově světě byla taková sympaťulka, teď se z ní stala fiflena, která si lítá soukromým letadlem do Paříže na nákupy a zpátky!!! Životnímu prostředí zdar!

abstri
Co se týče vzhledu - velmi zajímavá. A v chování - souhlasím s ostatními, co tu napsali,- jakoby to řekli za mě. Jak se mohla takovahle holka dat dohromady s nafoukanym debilkem Cruisem, kterej je hnusnej a poterboval by, aby mu nekdo dal dal pres hubu

Sarka
Katie je dobrá herečka líbila se mi moc v jednom seriálu ale od te doby co skončil mě něják nezajímá

k
tuto osůbku mám ráda a fandím jí

Lucka
Dawsnův svět super, ted už nehraje

f
sdfsfsfsfsfsfsfsfsfsfsfsfsfsf

Luciška
Skvělá ženská,má být na co pyšná:)

Lenka
Seriál Dawsonův svět mě ji poprvé ukázal. Do té doby jsem ji neznala. V tomto seriálu jsem si ji moc oblíbila a tak ji mám ráda pořád. Její soukromý život je její věc.