Kate Hudson

Kate Hudson je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Kate Hudson si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Kate Hudson je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Kate Hudson je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Kate Hudson, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Kate Hudson

Myslíte, že Kate Hudson je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Kate Hudson

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Kate Hudson

Chetit
Hrála ve filmu Jak ztratit kluka v deseti dnech.

komentář
Kate je Hudson.

chetit
Jak ztratit kluka v 10 dnech :-)

Eva
neznám

hh
yhhy

en.
Kate se narodila 19. dubna 1979 v Los Angeles. Jejím matkou je herečka Goldie Hawn a otcem muzikant Bill Hudson. Díky NA POKRAJI SLÁVY Kate vešla v obecnou známost. Ve snímku DR. T A JEHO ŽENY si zahrála dceru Richarda Gerea. Kvůli roli ve válečném dramatu ČTYŘI PÍRKA - ZKOUŠKA CTI odmítla hlavní ženskou roli Mary Jane Watson ve filmové adaptaci Spidermana (nakonec ji hrála Kirsten Dunst). Kate Hudson je vdaná za zpěváka skupiny The Black Crowes, Chrise Robinsona. Žije střídavě v New Yorku a Los Angeles.

sdfdsfdsgd
tgretgfwergtgdfygvsdfgwsgfvsdfgv dfggfregtergv fvewewgr gtreze rterhzutrhztr tz zezhřr tergfrestger ertgregfrez r ezger ztertg ergdegesay hgfxhgf ht zerarshgerhtr zh

Ladinek58
Kate Garry Hudson se narodila 19. dubna 1979 v Los Angeles, Kalifornie.Je to již známá americká filmová herečka, která se proslavila v roce 2000 ve filmu Almost Famous, za který obdržela i nominaci na prestižní cenu Oscar. Po tomto úspěšném filmu natočila další například Jak ztratit kluka v 10 dnech nebo The Skeleton Key.Její prosazení se ve světě filmu a showbyznysu vůbec je o to těžší,že její matkou je slavná herečka Goldie Hawn a otcem známy zpěvák Bill Hudson. Doma byla vedena k židovství a později i k budhismu. Její rodiče se rozvedli osmnáct měsíců po jejím narození. Po rozvode se s matkou a bratrem Oliverem odstěhovala do Colorada, kde žili společně s přítelem matky Kurtem Russellem. Po rozvodu se biologický otec Bill Hudson přestal s dětmi Kate a Oliverem stýkat, proto považuje za svého otce právě Russella. V roce 1997 dostudovala střední školu v Santa Monice a byla přijata na univerzitu v New Yorku, kde se pomalu začala rozvíjet její budoucnost. V roce 2000 se Kate Hudson vdala za frontmana americké hudební skupiny The Black Crowes Chrise Robinsona. 7. ledna 2004 se jim narodilo první dítě, syn Ryder Russell Robinson. 18. listopadu 2006 se ale pár rozvedl a jako důvod uvedl povahové rozdíly. Jejím nynějším přítelem je herec Owen Wilson.