Jessica Alba

Americká herečka Jessica Marie Alba se narodila 28. dubna 1981 v Kalifornii. Kvůli letecké kariéře jejího otce se však přestěhovali do Mississippi a poté do Texasu. Malá Jessica byla neustále nemocná. Čtyřikrát až pětkrát do roka měla zápal plic, dvakrát jí dokonce zkolabovaly plíce, trpěla astmatem a spoustou dalších nemocí. Byla tak často v nemocnici, že neměla téměř žádné kamarády. Když se nakonec vrátili zpět do Kalifornie, její zdraví se výrazně zlepšilo.
Když nehlédneme do jejího soukromí, zjistíme, že během natáčení Dark Angel se scházela s hercem Michaelem Weatherlym. Toho později na chvíli vyměnila za španělského golfistu Sergio Garcíu a když natáčela Fantastickou čtyřku, začala chodit s asistentem režiséra Cashem Warrenem. Jessica se svěřila, že ji imponují spíš starší muži jako je Robert Redford, Sean Connery nebo Morgan Freeman. Běžely také zvěsti, že měla vztah s Justinem Timberlakem.
Jessica má vzadu na krku vytetovanou sedmikrásku, na zápěstí sansrtský symbol pro lotosový květ a dole na zádech motýlka. No prostě hvězda potetovaná

Jessica Alba je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Jessica Alba si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Jessica Alba je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Jessica Alba je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Jessica Alba, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Jessica Alba

Myslíte, že Jessica Alba je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Jessica Alba

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Jessica Alba

Janík Tomáš
Je to správná amerycká baba jak má bejt.a filmky s ní sou super jessico jen tak dál fandim ti

mamca.v
Ano

maja3
Tak tohel je fakt nej nej nej herečka. Filmy s ní sou super, nejlepší byla Honey a ve Slovníku do postele byla taky výborná. Je přirozená a velice hezká.

Růžena
strašně mi připomíná JENIFER z Flashdancu

Lishticqua
Škoda, že si vybírá takové naivní role, klidně by zvládla i nějakou náročnější, určitě na to má.

jitule.s
Jessica se mi moc líbila v Honey a Fant. čtyřce. Je dobrá herečka, klidně by mohla mít nějakou náročnější roli.

deni
celkem ujde

mulo
ano super

Matyáš Sandorf
jedna dvě tři ...

Džesika
Miluju Tě!

Adam
Je to pekna kost:-)

ferdamravko
oooo, a ty rty

Lenka
Je super.

OBR
TO JE BABA!

en.
Já jsem ji viděl hrát jen v Sin City, byla skvělá.

mamrdon
nejvííc žena

nany
neznám

Sarka
Je suprova sympaticka herecka ktera je velmi i krasna je proste supr ne lidi???

zdenál
ertyuiop§nhnopg,fzů.vcX

3zet
Myslím, že ne, nedávno se vdala a před pár týdny také porodila své první dítě, holčičku. Navíc je blízko svým fanouškům díky stránkám Ibeatyou.com, kde si s ní můžete klidně i psát.