George Bush

George Bush jeden z největších teroristů dnešního světa. Je to gauner po otci, kterého předčí.

George Bush je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. George Bush si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že George Bush je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
George Bush je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o George Bush, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce George Bush

Myslíte, že George Bush je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu George Bush

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu George Bush

Petr Hauz
Doporučuji ilustrovaného průvodce militarismem USA, http://www.kosmas.cz/knihy/124519/valecna-zavislost/