Emma Watson

Emma Watson je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Emma Watson si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Emma Watson je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Emma Watson je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Emma Watson, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Emma Watson

Myslíte, že Emma Watson je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Emma Watson

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Emma Watson


{include('../../default/layout/header.tpl')}
{=$this->show_messages()}
{=$block_main}
{=$block['section-2']}
{=$block['section-3']}
{=$block['section-4']}
{=$block['section-5']}