Cate Blanchett

Cate Blanchett je populární a diskutovaná celebrita a proto má mnoho obdivovatelů a fanoušků, ale zárověň také mnoho odpůrců. Cate Blanchett si možná uživá luxus, peníze, zahraniční zájezdy, drahé šperky a hotely, exotické dovolené, milence a milenky, ale právem? Mimo hotelů a večírků je showbyznys a politika samá špína a intriky, myslíte, že takový život za to stojí?
Mnoho lidí si myslí, že Cate Blanchett je pouze podbízivá rozmazlená nula. A něco na tom je. Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi. Udržovat si popularitu mezi masami, být pořád na titulních stranách.
Cate Blanchett je možná zvyklý/á na cestování, luxus, hotely, párty, permanentní dovolenou, značkové oblečení a kosmetiku, vybrané lahůdky, armádu poskoků a nepracovat. Ale myslíte, že se umí normálně uživit?

Víc informací o Cate Blanchett, především faktografických jako životopis, filmografie, výroky atp., najdete na stránce Cate Blanchett

Myslíte, že Cate Blanchett je stejně bezpáteřní jako každá celebrita?


Přidat komentář na celebritu Cate Blanchett

Jméno:
Zpráva:

Antispam - vepište číslici 3:
Minimální délka příspěvku je 30 znaků


Názory na celebritu Cate Blanchett

zdenál
neznám

Lucie
hrála skvělě královnu Alžbětu

faktor
Cate Blanchett je stejně bezpáteřní jako každá celebrita

RadkaP
Pro slávu a popularitu mezi masami musí, stejně jako třeba politici, potlačovat svojí osobnost a být s každým za dobře což se rovná nemít vlastní názor a jen se hnát za slávou a penězmi.

dsfsdffsfd
dfgfdrfggbvfdgfdhbfgb

RadkaP
Celebrity jsou neschopní a hloupá lidé, kteří mají pouze hezkou tvářičku, jsou z bohatých rodin nebo se do showbyznisu dostali přes postel